אודות גלית פרנקנשטיין

אודות גלית פרנקנשטיין

את תחילת דרכי בתחום התנועה התחלתי בגיל מאד צעיר, 16, בהדרכת ריקוד המחול המודרני וג'אז במתנ"ס חצור הגלילית בהתנדבות , במקביל למדתי במרכז לריקוד ומחול שהיה קיים בקריית שמונה. תמיד ידעתי שבעתיד אעסוק בתחום הדרכת הכושר הגופני.

במכון ווינגייט למדתי את תחום הכושר הגופני, עיצוב הגוף, מחול האירובי (לסוגיו השונים), קיקבוקסינג ובהמשך (עד היום) מגוון רב של השתלמויות בתחום הכושר הגופני וגוף האדם.

במדרשת אמריקה/ישראל למדתי את תחום היציבה הנכונה והפילאטיס, קורס בנושא גמישות ומתיחות , והשתלמות בנושא שרירי הליבה.

באוניברסיטת תל-אביב עברתי קורס להדרכת ספינינג, עברתי גם השתלמויות בנושא הקניזיולוגיה וגוף האדם.

במכללת אוהלו למדתי את תחום חדר הכושר, התזונה והאימון האישי (גם לאנשים עם מוגבליות שונות).

הרגשתי רצון להעמיק את לימוד הפילאטיס ונגשתי שוב ללמוד אצל דליה מנטבר. המשכתי ולמדתי אצל דניאלה מלאך, אחת המורות הטובות בישראל לפילאטיס, אשר לימדה אז באוהלו את שיטת ה"סטוט פילאטיס", שיטה עמוקה ויסודית ביותר של הפילאטיס.

ב"סטודיו B" B/ אקדמי, השתלמתי בנושא אימון נשים בהריון, אימון עם כדור הפיטבול ועוד מגוון רב של השתלמויות שונות ומגוונות.

בשנת 2010 התמחתי בפילאטיס שיקומי אצל דניאלה מלאך מטעם ארגון "סטוט פילאטיס"  "ISP COURSE ואנטומיה יישומית. הנני מוסמכת לשקם אוכלוסיה בעלת

פציעות בדרגות שונות. קצת אחרי שקיבלתי את תעודת ההסמכה לשיקום נפצעתי מאוד קשה ואיבדתי את התחושה בפלג הגוף התחתון. עברתי ניתוח גב מסובך

שהשאיר אותי עם כף רגל אחת משותקת. שיניתי את סגנון עבודתי ובזכות היותי מורה לשיקום פציעות שיקמתי את גופי כך שכיום אני מסוגלת להדריך רק פילאטיס

מתחילים, מתקדמים ברמה מאוד גבוה (בזכות הפציעה).

איתי בסטודיו עובדות: מדריכת יוגה קלאסית  ענת טל ומדריכת יוגהלאטיס ופילאטיס טל קול,אני בוחרת את המדריכות שיעבדו איתי ב"פינצטה".

היד עוד נטויה והרצון להמשיך וללמוד רב. אבל את הלימודים הטובים והרציניים ביותר למדתי באימוני עם מתאמני היקרים. הניסיון הוא המורה הטוב ביותר!

גלית פרנקנשטיין
סטודיו "גלית פילאטיס"
לגוף ולנפש

שינוי גודל גופנים
ניגודיות